نمایشگاه فرش و لوستر در کرمانشاه برپا می شود

مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه فرش شامل دستباف و ماشینی، تابلو فرش دستباف، لوستر و چراغهای تزیینی در کرمانشاه برپا می شود.

رضا سلیم ساسانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: نمایشگاه فرش شامل دستباف و ماشینی، تابلو فرش دستباف، لوستر، چراغ های تزیینی همزمان با سوغات استان ها از ۷ تا ۱۳ بهمن ماه امسال در کرمانشاه برپا می شود.

وی درباره زمان و مکان برپایی این نمایشگاه گفت: علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ روزهای هفتم تا سیزدهم بهمن ماه می توانند به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه واقع در پارک شاهد مراجعه کنند.
سلیم ساسانی با بیان اینکه در این نمایشگاه مراسم رونمایی فرش سنقر و کلیایی برپا می شود گفت: در این نمایشگاه ۲۰۰ غرفه در فضایی به مساحت ۳۰۰۰ متر فعالیت می کنند که ۱۵۰۰ متر مربوط به فرش دستباف، ۷۰۰ متر مربوط به سوغات استانها و چند غرفه نیز مربوط به لوستر است.
مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه افزود: این نمایشگاه در راستای حمایت از این صنعت و ایجاد بازاری رقابتی جهت عرضه محصولات کارگاه های تولیدی فرش و همچنین بافندگان خانگی برپا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *